Kalkulace cen - Ekostav

Hledej
Go to content

Main menu:

Kalkulace cen

CENOVÉ KALKULACE

Kalkulace je provedená dle velikosti domu a složitosti konstrukce na m2 zastavěné plochy v nízkoenergetické variantě 16 000,- až 18 000,- Kč včetně základové desky. Tato cena se týká rodinných domů bez obytného podkroví - bungalovů.
Domy s obytným podkrovým,také tato kalkulace je provedená dle velikosti domu a složitosti konstrukce na m2 zastavěné plochy v nízkoenergetické variantě  
23 000,- až     25 000,-Kč včetně základové desky.
Spotřeba tepla u nízkoenergetického provedení je dle normy do 50kWh/m2 za rok.
V ceně není zahrnut projekt, venkovní připojení k sítím (voda, odpad, el. a plyn), oplocení a další venkovní úpravy a zemní práce. Dále nejsou v ceně zařizovací předměty, které výrazně ovlivňuje zákazník - plynové kotle, krby, krbová kamna, kuchyňské linky apod.

Malé stavby a víkendové chatky
Kalkulace je provedená dle velikosti domu a složitosti konstrukce na m3 obestavěného prostoru 3 500,- až 4 000,-Kč.V orientační ceně nejsou zahrnuty zemní práce, základy, základová deska a zemní přípojky vody, odpadů, el. a plynu.
Uvedené ceny jsou z výše uvedených důvodů orientační. V cenách není zahrnuto 15% DPH.


VZOROVÉ DOMY

Pro všechny zájemce má naše firma  k dispozici několik ukázkových domů.Jedná se o stavby v Jihočeském kraji, rekreační chata na břehu Lipenského jezera, Kaplice, dále rodinný dům v Táboře a Praze. Za hranicemi jsou to domy v Pasově, Dingolfingu, Ingolstattu, Lansbergu atd. Některé jsou zveřejněny na našich webových stránkách.  
Prohlídky  n
ěkterých domů jsou možné po dohodě s námi.

 
 
Back to content | Back to main menu