Co stavime - Ekostav

Hledej
Go to content

Main menu:

Co stavime

Z našeho systému se dají postavit několikapatrové bytové domy v rozsahu uličních bloků, administrativní budovy, obchody, restaurace, objekty průmyslového charakteru a samozřejmě rodinné domy od sociální výstavby až po luxusní sídla. V průběhu stavby lze do konstrukce zasahovat a to i dosti podstatně. Ne že by to bylo žádoucí, je to ale možné. A systém to dovede. Zásahy je samozřejmě nutné provádět se znalostí věci. Další předností je samozřejmě rychlost výstavby – není problém střední dům postavit na klíč za dva až tři měsíce.Dále chceme připomenout jednoduchost a variabilitu konstrukce našeho systému,který umožňuje rychle a také levně měnit a uzpůsobovat stavbu podle měnících se požadavků a potřeb v čase.“
U dřevostaveb je velice důležitý princip provázanosti a vzájemného překrývání. To je u našich staveb vynikající. Jednotlivé prvky se vzájemně provazují a tvoří kontinuální konstrukci, která tak lépe a rovnoměrněji odolává zatížení a ostatním vnějším vlivům. Podobně jako například zděná stavba. Tímto způsobem vytváříme základní konstrukci stavby, kterou pak dále doplňujeme a kompletujeme podle konkrétního zadání. Náš systém charakterizuje otevřenost, pružnost a flexibilitu. Systém umí efektivně reagovat na široké spektrum požadavků a zadání.
Mezi přednosti patří také jednoduchost, čitelnost a snadná kontrolovatelnost. Tím,že se pracuje s minimálním počtem prvků a že konstrukce vzniká postupně a má logické návaznosti, není obtížné ji kontrolovat.


 
Back to content | Back to main menu